• 21 Липня, 2017

Велика гра «Країна Героїв»: як здобути Чуйну суперсилу

Під час Дитячого Форуму, який відбудеться 12-15 травня, діти стануть учасниками великої гри «Країна Героїв», за участь у заходах отримають суперсили, яких є загалом вісім. Чуйну суперсилу можна здобути під час інтерактивних занять з природознавства та екології у просторі «Екологія. Мандри».

Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьгу, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям з суперсилами, яких є загалом вісім – Творча, Рвійна, Перевтілювальна, Допитлива, Грайлива, Чуйна, Пам’ятлива, Зачудована.

Які заходи відбудуться у просторі «Екологія. Мандри»

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр облаштує справжній зоокуток, де відвідувачі зможуть ознайомитися з представниками екзотичного тваринного світу.

Управління екології та благоустрою Львівської міської ради підготувало низку заходів, присвячених темі утилізації відходів побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові.

У межах цієї програми відбудеться презентація ролика з акцентом на важливість безпечної утилізації електричних відходів, таких, як відпрацьовані батарейки та енергозберігаючі люмінесцентні лампи. Компанія «АВЕ Львів» запрошує дітей на гру з сортування сміття.

Громадянська мережа «ОПОРА» готує показові заняття, під час яких дітям продемонструють альтернативні види енергії у вигляді фізичних експериментів з водою, сонцем та вітром.

Львівська станиця скаутської організації «Пласт» проводить не менш цікаві заходи у цьому просторі, це серія майстер-класів різного спрямуванням, яка познайомить дітей з практичним пластуванням.

Буде проведений квест, представлений стенд з мандрівництва, діти навчаться в’язати основні вузли та спробують створити основні споруди, які використовуються під час життя на природі.

Львів Еко Фест запрошує на майстер-клас «Друге життя речей: розумний дизайн речей з вторинної сировини: паперу, скла, пластику», де будуть переробляти старі і непотрібні речі на красиві та корисні предмети побуту.

У просторі «Екологія. Мандри» відбудуться також наступні заняття: з виготовлення об’ємно-просторової паперової композиції «Різнобарв’я природи» з Ксенією Балук, виготовлення декоративної композиції «Пашина хатка» з Іреною Біньковською, виготовлення листівок «Світ ЗОО» та пазлів «Слоник» з Юрієм Юсуповим.

Нагадаємо, 12-15 травня відбудеться Дитячий Форум – подія для розвитку та радості дітей і батьків, відвідання якого перетворюється для дітей у велику гру «Країна Героїв».

Вартість квитків
Попередній продаж:
на 1 день: 20 грн.
на 4 дні: 40 грн.

На вході:
на 1 день: 25 грн.
на 4 дні: 50 грн.

Участь у всіх заходах та майстер-класах – безкоштовна
Квитки можна замовити на сайті kasa.in.ua, 097-0000-754
В касах м. Львова за адресою:

Вул. Дорошенка, 19
Каса в ТЦ Кінг Крос Леополіс
Площа Ринок, 10
Пр. Свободи, 37
Пр. Свободи (кіоск ОТ-ОТ)
Вул. І. Федорова (кіоск ОТ-ОТ, біля Домініканського собору)

×