• 23 Липня, 2017

Укртелеком забезпечив швидкісним інтернетом Дитячий Форум у Львові

Оператор виступив інтернет-партнером Дитячого Форуму, надавши можливість відвідувачам користуватися Wi-Fi

Укртелеком побудував оптичний канал передачі даних до Львівського Палацу Мистецтв та розмістив необхідну кількість обладнання на його території. Всі підготовчі роботи фахівцями оператора було виконано протягом двох днів. Тепер відвідувачі Дитячого Форуму, який триває до 15 травня 2016 року зможуть скористатися швидкісним Wi-Fi з’єднанням.

«Освіта та книговидавництво – нерозривні поняття. В Укртелекомі ми активно співпрацюємо з молодими фахівцями в межах освітнього проекту «Кращі з Укртелекомом». Вважаю, що підтримавши розвиток дитячої книги зараз – ми робимо внесок в підвищення якості освіти нашої молоді», – підкреслив Михайло Шуранов, директор Департаменту корпоративних комунікацій ПАТ «Укртелеком».

«Ми вдячні нашому партнерові – компанії «Укртелеком» – за технічну підтримку Дитячого Форуму. В наші дні інтернет є провідним інструментом комунікації, а від його якості напряму залежить ефективність багатьох робочих процесів», – розповіла Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців».

Дитячий Форум є однією з найбільших подій для дітей та батьків в Україні. Проводиться з 2007 року за ініціативи ГО «Форум видавців». У програмі заходу – понад 500 подій розважального та пізнавального характеру.

ГО «Форум видавців» організовує також найбільший книжковий ярмарок та Львівський міжнародний літературний фестиваль, які відбуваються кожного вересня і є одними з найбільших культурних подій в Україні та Центрально-Східній Європі.

Довідка:
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв’язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON. З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ.

×