• 21 Липня, 2017

Про що моя книга. Наталка Малетич

Письменниця Наталка Малетич візьме участь у літературній програмі Дитячого Форуму, де презентуватиме книгу «Щоденик Ельфа». Авторка розповідає про що ця книга.

Коли ти вже не дитина і ще не дорослий, дуже складно буває порозумітися і з батьками, і з друзями, а іноді навіть із самим собою. Можливо, тобі теж кортить втекти з дому, де, як здається, обмежують твою свободу? Мабуть, і тобі іноді до нудоти набридають вчителі й уроки? Часом хочеться мати собаку, а батьки не дозволяють. Іноді здається, що ти в окулярах – справжнісінька почвара і тебе ніхто не любитиме.

Іноді любов таки приходить – і перший поцілунок стає справжнісіньким дивом? Може, тобі б також хотілось мати сестру – але не маленьку, а ровесницю, та чи згодились би твої батьки взяти її з інтернату? А може, колись така сестра жила на світі, але батьки досі не готові розповідати тобі, як її втратили? Оповідання у «Щоденнику Ельфа» – про ці та інші ситуації, в яких опиняються герої – твої ровесники, і в них ти, можливо, впізнаєш себе.

Наталка Малетич. «Щоденник Ельфа», художники – Андрій та Діана Нечаєвські, Оксана Тисовська. – Видавництво Старого Лева. Вік читача: 11-14 років.

Нагадаємо, 12-15 травня відбудеться Дитячий Форум – подія для розвитку та радості дітей і батьків, у програмі – 500 заходів розважального та навчального характеру, а також велика гра «Країна Героїв».

Вартість квитків
Попередній продаж:
на 1 день: 20 грн.
на 4 дні: 40 грн.

На вході:
на 1 день: 25 грн.
на 4 дні: 50 грн.

Участь у всіх заходах та майстер-класах – безкоштовна
Квитки можна замовити на сайті kasa.in.ua, 097-0000-754
В касах м. Львова за адресою:

Вул. Дорошенка, 19
Каса в ТЦ Кінг Крос Леополіс
Площа Ринок, 10
Пр. Свободи, 37
Пр. Свободи (кіоск ОТ-ОТ)
Вул. І. Федорова (кіоск ОТ-ОТ, біля Домініканського собору)

×