Співачка

Горбачевська Уляна

Україна, м. Львів
www.facebook.com/uliana.horbachevska?fref=ts
Уляна Горбачевська- народилась і живе в Укрїні (м. Львів).Співачка, актриса,режисер, дослідниця автентичної української пісні. Спектр її діяльності доволі широкий . Працює у співочих, театральних, літературно-музичних та джазових проектах. Проекти націлені на створення нових сучасних мистецьких форм і переважно базуються на українській співочій традиції, або пов’язані з українською культурою. Закінчила Львівську академію мистецтв. 2002 - 2011 працювала в мистецькому об’єднанні „Майстерня пісні” як співачка, актриса, художник З 2011 розпочала свій незалежний творчий шлях Співпрацює з різними інститутами , агенціями і колективами. Починаючи з 2005 р. з міжнародним інститутом ім. Є.Гротовського (Польща,м.Вроцлав) 2013 р. з театральним центром "Лавуазель" (Франція) 2004 р. з гуртом "Древо" (Україна,с.Крячківка) 2009 р. з мистецькою агенцією "АртПоле " (Україна) Співпрацює з такими особистостями: Юрієм Андруховичем, Петрасом Вішняускасом, Клаусом Кугелем, Марком Токарем , Ришардом Лятецьким , Бартом Палигою, Жаном Фавро, Шанкаром Наїром, Влодиком Павліком… Актуальні проекти: «Ультрамарин» , «Псальма.Подорож», « Альберт, або найвища форма страти», «Пісні про війну і небо», «Антонич удома», «Мозаїка», «Партитури фотографій», «Солоспіви», «Степ». Школа : "Дорога до персонального звуку" CD: «Доле», «Небокроай», «Різдвяна мозаїка», «Антонич», запис концерту «Монастир» для архіву Польського Радіо і Телебачення (студія Лютославського в м. Варшава) з володарем Греммі піаністом Влодиком Павліком.

Уляна Горбачевська- народилась і живе в Укрїні (м. Львів).Співачка, актриса,режисер, дослідниця автентичної української пісні. Спектр її діяльності доволі широкий . Працює у співочих, театральних, літературно-музичних та джазових проектах. Проекти націлені на створення нових сучасних мистецьких форм і переважно базуються на українській співочій традиції, або пов’язані з українською культурою. Закінчила Львівську академію мистецтв. 2002 – 2011 працювала в мистецькому об’єднанні „Майстерня пісні” як співачка, актриса, художник З 2011 розпочала свій незалежний творчий шлях Співпрацює з різними інститутами , агенціями і колективами. Починаючи з 2005 р. з міжнародним інститутом ім. Є.Гротовського (Польща,м.Вроцлав) 2013 р. з театральним центром “Лавуазель” (Франція) 2004 р. з гуртом “Древо” (Україна,с.Крячківка) 2009 р. з мистецькою агенцією “АртПоле ” (Україна) Співпрацює з такими особистостями: Юрієм Андруховичем, Петрасом Вішняускасом, Клаусом Кугелем, Марком Токарем , Ришардом Лятецьким , Бартом Палигою, Жаном Фавро, Шанкаром Наїром, Влодиком Павліком… Актуальні проекти: «Ультрамарин» , «Псальма.Подорож», « Альберт, або найвища форма страти», «Пісні про війну і небо», «Антонич удома», «Мозаїка», «Партитури фотографій», «Солоспіви», «Степ». Школа : “Дорога до персонального звуку” CD: «Доле», «Небокроай», «Різдвяна мозаїка», «Антонич», запис концерту «Монастир» для архіву Польського Радіо і Телебачення (студія Лютославського в м. Варшава) з володарем Греммі піаністом Влодиком Павліком.

 

Події

15 Тра

«Жива книга». Читання зі співанням з Уляною Горбачевською

виступ, музичний майстер-клас, читання | Вікова категорія: 10-12 років, 3-6 років, 6-9 років, від 0 до 3-х років, від 12 і старші 11:00 - 12:00 вул. Коперніка, 17, м. Львів Палац Мистецтв, Конференц-зал
×