• 23 Липня, 2017

5 причин відвідати музейний квест «Герої» на Дитячому Форумі у Львові

На Дитячий Форум, який відбудеться у Львові з 12 по 15 травня 2016 року, яскраву програму для дітей підготували 13 музеїв з різних міст України. Усі музеї будуть представлені в єдиному просторі на 3-му поверсі Палацу мистецтв.

Цього року на Дитячому Форумі усі дні буде діяти музейний квест. Гра, яка об’єднує шість музеїв спільною темою — «Герої». Квест можна пройти одразу на Форумі. Для цього треба лише взяти при вході на 3-й поверх буклет із завданнями, підійти до кожного музейного стенду і вирішати заплутані задачки. Музейний квест розрахований на дітей від 5-ти років. Квест можна пройти в середньому за 30-40 хв.

Чим цікавий музейний квест?

Квест — це захоплива гра
Якщо слово «музей» у вас асоціюється з нудьгою, тишею чи зайвою інформацією — ви давно не були в сучасних музеях. Музейні працівники приготували для дітей важливі історії у формі захопливої гри-квесту. Весело, гамірно і пізнавально водночас. Біля кожного музейного стенду на Дитячому Форумі на відвідувачів будуть чекати загадки, шифри та цікаві завдання, відповідь на які треба буде зафіксувати у квестовому буклеті.

Квест розповідає про давніх героїв
Сучасні діти багато знають про казкових героїв та мультяшних супергероїв. А які були герої в давнину? Які були епічні чи міфологічні? Хто для нас сьогодні залишається героєм, чому ми їх такими вважаємо — про все це розкажуть музеї. Не просто розкажуть, а спонукають дитину відгадувати, мислити, гратися разом.

Квест дає можливість здобути суперсилу «Пам’ятливу»
Кожен учасник Дитячого Форуму має можливість стати Супергероєм і врятувати Країну Форуму від Мороку. Для цього треба спробувати себе в різноманітних видах діяльності, здобути нові знання і вміння. Статус Супергероя дають вісім зібраних на Форумі суперсил. Серед них є суперсила «Пам’ятлива». Саме її дозволяє здобути музейний квест.

Квест ближче знайомить з кожним музеєм
Крім головних запитань на музейний квест, музеї також приготували для дітей різні бонусні запитання, тематичні ігри, розмальовки, кросворди, об’єкти — все це можна буде одразу пробувати, вирішувати, чіпати. Квест «веде» до стенду кожного музею, з яким одразу є можливість познайомитися ближче. Для активних учасників музеї також готують маленькі подаруночки.

Продовження «знайомства» з героями
Квестовий буклет кожна дитина забирає собі на пам’ять. Це дає можливість поговорити з батьками про кожного з героїв удома, більше почитати про них, познайомитися ближче. Тобто, далі гарно провести час із батьками. Або разоам прийти в музей і послухати про кожного героя більше.

Музейний квест — цікава і пізнавальна гра, долучайтесь!

Софія Рябчук, координатор Музейного квесту

×